horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Masz pewną nadzieję odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Masz obecnie perspektywę poprawić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z bliskimi. Na weekend naucz się uczciwie rozdzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych emocji. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na rekreację.

Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars i Uran oznacza zmniejszone szansę na sukces. Plany będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Ważnym znakiem będzie zagubiony przedmiot w samochodzie starego człowieka.

Lew ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. W środę nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W zbliżającym się okresie staraj się więcej godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Lwa narodzą się nowe idee finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie przeróżne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Dokładność i sumienność osób spod znaku Barana zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Byk W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany na ten dzień. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sobota to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz odpocząć. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący czas w firmie Raka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy czas będzie dla Raka wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Sobota to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Panna ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Waga W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Strzelec Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. okresie, będziesz spokojniejszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Koziorożec W weekend postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Uważaj by pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje przepływy energetyczne. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to idealny moment na wiążące decyzje. Uważaj by pić choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom płyny czasami mają wpływ w znacznym stopniu na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 2. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz nikłą nadzieję zobaczyć pojedynczy, poszukiwany kawałek do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Piątek to właściwy termin do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższych dniach naucz się rozmyślnie rozdzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Masz jedyną możliwość podreperować nie tylko swoje nastawienie, ale także układy z bliskimi. Wkrótce pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ...
więcej i więcej »

stopka