horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 2.

Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Pluton nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. Merkury w koniunkcji z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Jeśli fantazjujesz o stałym związku, obecnie jest to doskonały moment na takowe postanowienia. Dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Lwu dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Lew przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Masz obecnie możliwość poprawić nie jedynie własne wnętrze, lecz także więzi z bliskimi.

Uczysz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na maliny, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost energii. Jeżeli sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych pomocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najlepszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. Masz jedyną możliwość wzmocnić nie tylko swoje samopoczucie, ale też kontakty z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Nadchodzący czas w firmie Byka, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Byka wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych pomocy. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Dla Raka ten tydzień to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Zmiany będą działy się w szybkim tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Lew Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Wkrótce wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna Pozycja centralna Jowisza w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni wpłynie na Twoje życie pozytywnym wpływem. Już wkrótce będzie miała miejsce duchowa podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się przeto każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi bardzo pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Czeka na Wagę teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć pojąć należy odrzucić dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Skorpion Zastanawiasz się tak niestandardowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Doświadczysz, że przez wsparcie przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Plany będą działy się w niespodziewanym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Koziorożec Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. W środę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz jedyną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz też układy z rodziną. Dopilnuj by pić więcej alkoholu, to zadziwiające, ale napoje zasadniczo działają znacząco na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie tylko własne nastawienie, lecz też znajomości z rodziną. Zmiana położenia Marsa w znaku Ryby która w przyszłości będzie mieć miejsce już za kilka dni wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Saturn, który częstokroć przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz pewną nadzieję odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Uranem co wpłynie na życie przyjaciół. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. W najbliższym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty podróży. ...
więcej i więcej »

stopka