horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Już wkrótce będzie miała miejsce długa wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest właściwa.

Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Wiele znaczącym znakiem stanie się odblask światła w dłoni osoby, którą lubisz. Lwu będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody.

Nadszedł dzień, by zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Gwiazdy mówią, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Pozycja centralna Merkurego w znaku Lwa która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem.

Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny bo wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Spodziewaj się niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Wzajemne działanie na Lwa planety Neptun oraz Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy tydzień w firmie Barana, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie rozpatrzeć.Tydzień okaże się dla Barana wybitnie pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Saturn, który często przynosi szczęście Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Byk Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością poniedziałek. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, da Bykowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Byk przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od gościa z zagranicy. Przygotuj się szybko na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi do kina. ... więcej i więcej »

Rak Masz małą szansę odnaleźć istotny, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach związanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Lew Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej piątek. Wenus nie sprzyja w załatwianiu spraw zawodowych. ... więcej i więcej »

Panna Masz minimalną szansę znaleźć ważny, poszukiwany element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie. Wiele znaczącym znakiem może być zagubiony przedmiot w szufladzie członka rodziny. ... więcej i więcej »

Waga Uważaj by pić więcej alkoholu, wbrew pozorom napoje zasadniczo oddziaływują w niewielkim stopniu na Twoją aurę. Nawet jeśli ostatnio trapiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Skorpion Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj uwagę na pomarańcze, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Wiarygodna kobieta w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić więzi pomóż jej. ... więcej i więcej »

Strzelec O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w poniedziałek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Za parę dni czeka Cię duchowa wędrówka, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób jest projekcją. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, w piątek okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeśli marzysz o własnej firmie, to jest to doskonały moment na takie działania. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. Rybie szczególnie będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczysz się tak długo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno zapowiadanych roszad. Ważna osoba w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Saturn, który częstokroć przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się czasie nie będzie tak hojny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pluton, który zazwyczaj przynosi dobrą passę Lwu, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy duże rozgoryczenie. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nadchodzi czas, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne przekonania. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka