horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy.

Finansowo bieżący tydzień będzie czasem na zmiany. Spotka Lwa przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować emocje. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie jedynie swoje nastawienie, ale także znajomości z rodziną.

Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a doceń przyszłość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Tydzień w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas stanie się dla Lwa wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Merkurego będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Lew ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę wyjątkowo odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Nadchodzący tydzień dla Lwa to początek niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z mądrości lub doświadczeń. Dopilnuj by pić rozsądne ilości mleka, pamiętając że, napoje czasami wpływają efektywnie na Twój organizm. W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wycieczki.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyszły tydzień dla Barana to start jedynego w swoim rodzaju etapu, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z wiedzy lub doświadczeń. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Byk ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie niewątpliwie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak Tydzień w firmie Raka, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Raka bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. Masz sporą nadzieję znaleźć ważny, pasujący element do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ... więcej i więcej »

Lew Pamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor czerwony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. W weekend naucz się rozsądnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, przygotuj się na spore niepowodzenie. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Waga Masz dużą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą stanowi twoja rodzina. Przyszedł czas, żeby rozpocząć aktywnie wyrażać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Skorpion Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną od dawna spodziewanych roszad. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieco utrudnione. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać w pracy. W myślach Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości herbaty, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ w niewielkim stopniu na Twoje ciało. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć uwagę na grejpfruty, one mogą dać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Ryby We wtorek rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje plany w tym czasie. Sobota to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie umundurowanego człowieka. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie bardzo utrudnione. Pozytywnym omenem może być pęk kluczy w ręku przyjaciółki. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zakończ roztrząsać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconych nadziei. Już wkrótce będzie miała miejsce długa wyprawa, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół jest właściwa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 36. W tym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Księżyc znajdzie się w takim układzie względem Neptuna że zrealizowanie planów będzie bardzo utrudnione. ...
więcej i więcej »

stopka