horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że wykonanie postanowień będzie bardzo utrudnione. Pozytywnym omenem może być pęk kluczy w ręku przyjaciółki. Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu.

Masz nikłą nadzieję odszukać pewien, poszukiwany kawałek do delikatnej konstrukcji którą stanowi twój własny świat. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Lwu dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Lew przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przebywać z dzieckiem. W głowie Lwa narodzą się nowe koncepcje zarobkowe.

Nadchodzący tydzień dla Lwa to start unikalnego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, wbrew pozorom napoje zasadniczo działają bezpośrednio na Twoje samopoczucie.

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby sporo pojąć powinno się zdecydować się na uczucia. Znajoma koleżanka w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie spędzaj czasu wiecznie przed telewizorem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę do parku. Znaki na niebie oznajmiają, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Plany będą przebiegać w łagodnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Rak Niedobrym sygnałem może okazać się roślina w samochodzie dziecka. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie znaczące sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Lew Saturn, który często przynosi dobrą passę Lwu, w nadchodzącym czasie nie będzie tak hojny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Panna W bieżącym okresie nie polecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na podróże. Słońce znajdzie się w takim układzie do Neptuna że spełnienie planów okaże się ułatwione. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę by pić więcej wody, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ niematerialnie na Twoje ciało. Ważnym sygnałem będzie pęk kluczy w dłoni osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn w koniunkcji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Wydarzenia będą działy się w powolnym czasie, jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się szybko na wypoczynek, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na koncert. Niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe znajomości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadszedł okres, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, że z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę na czas ukończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik Działasz tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Spotka Wodnika głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się odrzucić emocje. ... więcej i więcej »

Ryby Dlatego, że sami się gubimy nie oczekujmy od innych pomocy. Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. Oczekuje na Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli niedawno dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Pamiętaj by do soboty załatwiać wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Najbliższy czas w firmie Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór skrupulatnie. Najbliższy czas stanie się dla Lwa wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Lew ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

stopka