horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały.

Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje samopoczucie, ale też więzi z przyjaciółmi. Jeżeli myślisz o własnej firmie, aktualnie jest to idealny czas na wiążące postanowienia. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie postanowień okaże się nieznacznie utrudnione.

Oczekuje na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć należy zdecydować się na uczucia. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 85.

Wspólne działanie na Lwa planety Jowisz oraz Saturn oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia. Nie siedź całymi dniami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na aktywną przechadzkę po parku. Skończ analizować dawne dzieje, a zwróć uwagę na przyszłość, i pielęgnuj układy, bo niebawem mogą się przydać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Choćby niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Byk Złym omenem będzie odblask światła w samochodzie dziecka. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Złym znakiem może być odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest fałszywa. ... więcej i więcej »

Rak Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Finansowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Lew Gwiazdozbiór Lwa chwilowo będzie w rzadkim układzie z Saturnem co wpłynie na sprawy intymne. Zwróć uwagę by pić nieco więcej kawy, wbrew pozorom napoje od czasu do czasu oddziaływują mocno na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Panna W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Pannie przeciętnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Waga Waga ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Saturn w układzie z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Skorpion Przekonasz się, iż dzięki pomocy kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Strzelec Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może piątek. ... więcej i więcej »

Koziorożec Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Wodnik Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Tydzień w firmie Wodnika, stanie się porą podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Wodnika bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Już niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na ciekawe znajomości. Jeśli sami się gubimy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

We wtorek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Mars, który systematycznie dostarcza pomyślność Lwu, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię spore niepowodzenie. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swojecele. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się nowe idee finansowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ważna koleżanka w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej znajomości odmów tej osobie. Jeżeli sami się nie szanujemy spodziewajmy się od innych przykrości. Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Finansowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Gwiazdozbiór Lwa ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ...
więcej i więcej »

stopka