horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swojecele. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się nowe idee finansowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na pomarańcze, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Sobota to dobry termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i dużym modyfikacjom zamiarów.

O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Egzaltacja Neptuna w znaku Lwa która niedawno się wydarzyła już teraz wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. Merkury w zestawieniu wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Wolne kobiety spod znaku Lwa w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie partnera na całe życie. Spodziewaj się trudnej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Lwa korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna osoba w najbliższym czasie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni pomóż tej osobie. O Baranie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. Masz nikłą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Saturn nie sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. W zbliżającym się czasie nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce narodzi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Na weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Ten tydzień dla Lwa to początek jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Panna Księżyc ułoży się w takim położeniu do Saturna że spełnienie postanowień będzie nieco utrudnione. Ten tydzień dla Panny to start nowego etapu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Poczujesz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Spotęgowane działanie na Wagę planety Jowisz i Pluton oznacza zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Skorpion Doświadczysz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwracaj szczególną uwagę na śliwki, one mogą dać Ci dużo sił witalnych. Dla Strzelca najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Koziorożec Saturn, który często przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. Dzięki odpowiedniemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. ... więcej i więcej »

Wodnik okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Złym omenem stanie się roślina na stole u członka rodziny. W najbliższym czasie przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Na weekend naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom planów. Samotne osoby spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na zawsze. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Lew ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na czereśnie, te owoce mogą dostarczyć ci dużo mocy. Księżyc znajdzie się w takim układzie do Wenus że zrealizowanie planów może okazać się nieznacznie przyspieszone. nadchodzącym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz niebawem awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wycieczki. ...
więcej i więcej »

stopka