horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i dużym modyfikacjom planów. Samotne osoby spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na znalezienie partnera na zawsze. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor żółty, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem.

W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty podróży. Lwu niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Skończ rozpamiętywać dawne zdarzenia, natomiast doceń przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Masz pewną nadzieję odszukać pewien, poszukiwany element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie.

Jowisz, który przeważnie dostarcza pomyślność Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Układy konstelacji oznajmiają, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Lew ma na początku tego tygodnia słuchać dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach materialnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz skończyć znajomości odmów jej. Konstelacja Barana chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co będzie oddziaływać na życie intymne. ... więcej i więcej »

Byk Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Tydzień sprzyja zakupom oraz dużym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pamiętaj aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie znaczące kwestie. Los przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. W weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych spotkań. ... więcej i więcej »

Rak Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zwiększone nadzieje na sukces. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. ... więcej i więcej »

Lew Uczysz się tak niestandardowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci groził kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zmieniasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Waga Wadze będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Przyszedł dzień, by zacząć spokojniej pokazywać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Skorpion Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Strzelec Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, stanie się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Poczujesz, iż przez pomoc koleżanek nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej czwartek. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars, który przeważnie dostarcza powodzenie Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli fantazjujesz o własnym biznesie, obecnie jest to idealny moment na takie postanowienia. Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. W poniedziałek w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym dniu. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Nie siedź całymi dniami przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę w teren. Jowisz w kombinacji z Wenusem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swojecele. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się nowe idee finansowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego idź na długą wycieczkę nad wodę. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz czas żeby wybrać się z rodziną na wycieczkę. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną dawno spodziewanych roszad. ...
więcej i więcej »

stopka