horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Uważaj by pić rozsądne ilości alkoholu, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Dla Lwa najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Znajoma persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż tej osobie.

Merkury w koniunkcji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Gwiazdozbiór Lwa krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co wpłynie na sprawy zawodowe.

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Układy konstelacji oznajmiają, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku.

Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Lew przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baranowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek. ... więcej i więcej »

Byk Dla Byka najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Jeśli marzysz o nowej pracy, to właśnie jest to wspaniały czas na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przestań analizować to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być pomocne. Przyszły tydzień dla Bliźniąt to początek niepowtarzalnego etapu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Rak Plany będą przebiegać w szybkim czasie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Dla Raka ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. ... więcej i więcej »

Panna Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Jowisz sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Masz małą szansę zobaczyć pewien, poszukiwany kawałek do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja praca. Sobota to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ... więcej i więcej »

Skorpion Mars nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Finansowo najbliższe dni będą okresem straconych nadziei. ... więcej i więcej »

Strzelec Zakończ roztrząsać dawne dzieje, natomiast doceń to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być pomocne. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie siedź zbyt długo przed komputerem, lepiej udaj się na krótką wędrówkę do parku. Skończ analizować dawne zdarzenia, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj znajomości, gdyż niedługo mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Wydarzenia będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. ... więcej i więcej »

Ryby Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Rybie długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Ryby przekona się, że z pomocą przyjaciół nie mają pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Siła wyższa być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzi dzień, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie złożonych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Lew przekona się, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Czeka na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Najbliższy czas w firmie Lwa, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Lwa wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Merkurego zdoła rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. W czwartek w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania na ten dzień. ...
więcej i więcej »

stopka