horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Czeka na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania.

Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem dawno oczekiwanych roszad. Lwu raczej słabo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Dla Lwa najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Pamiętaj by do czwartku wykonać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na maliny, one mogą zabrać Ci dużo mocy. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 59.

Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Przyszły tydzień dla Lwa to początek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej godzin przesiadywać na siłowni. W myślach Barana narodzą się świeże pomysły zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny czas na takowe postanowienia. Wolne kobiety spod znaku Byka w nadchodzącym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na całe życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Bliźnięta poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie mają spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Nadejdzie wkrótce czas, żeby rozpocząć uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. Wspólne działanie na siebie planety Jowisz i Uran zapowiada zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Panna Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne dolegliwości to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Już niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ... więcej i więcej »

Waga Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na mandarynki, one mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. Plany będą dziać się w powolnym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Skorpion Ważnym sygnałem może być zagubiony przedmiot w dłoni członka rodziny. Gwiazdozbiór Skorpiona ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. ... więcej i więcej »

Strzelec Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Niedługo narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec doświadczy, iż z pomocą przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Wodnik Ważna koleżanka w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej relacji towrzyskiej odmów jej. Już niedługo przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Ryby O Rybie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Dopilnuj by pić mniej wody, wbrew pozorom płyny czasami oddziaływują bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Masz nikłą nadzieję zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Tydzień sprzyja zakupom i małym modyfikacjom celów. Pewna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić rozsądne ilości alkoholu, pamiętając że, płyny w pewnym stopniu działają w niewielkim stopniu na Twoje przepływy energetyczne. Dla Lwa najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Znajoma persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć przyjaźni pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Lwu słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

stopka