horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Tydzień sprzyja zakupom i małym modyfikacjom celów. Pewna koleżanka w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi pomóż jej.

Ten tydzień dla Lwa to start niepowtarzalnego etapu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy i informacji. We wtorek po południu szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym dniu. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj swoje otoczenie na obecność tego koloru.

Przestań rozgrzebywać dawne zdarzenia, a dostrzeż to co teraz, oraz dbaj o koneksje, bo lada dzień mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące zadania które zostawia na później każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać w pracy. W myślach Lwa narodzą się nowe idee finansowe.

Już niedługo zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyznania. Zmiana położenia Marsa w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już wkrótce da o sobie znać negatywnym wpływem. Astrologiczne obliczenia mówią, że Lwu teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W przyszłym tygodniu odbędzie się krótka podróż, na której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół jest właściwa. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana zbliżający się tydzień, da Baranowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Baran przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Byk Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Tydzień w pracy Byka, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Byka bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może być źródłem dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W poniedziałek po południu szczęście będzie Ci sprzyjać, toteż przemyśl swoje działania o tej porze. ... więcej i więcej »

Rak Spotka Raka teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Masz dużą nadzieję odnaleźć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Lew Tydzień sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Lwu nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Panna O Pannie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Uczysz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Waga Merkury sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Ponieważ sami się szanujemy nie oczekujmy od znajomych przykrości. W środę rano Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten czas. ... więcej i więcej »

Strzelec Nawet jeśli w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz oczekiwać polepszenia . Przestań wspominać przeszłość, a doceń teraźniejszość, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dzięki pozytywnemu układowi Marsa nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa masz szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Już wkrótce będzie miała miejsce krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie nieprawdziwa. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wycieczkę po parku. Saturn w kombinacji z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Ryby Doświadczysz, że przez pomoc układu planet nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus, który częstokroć dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom planów. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Materialnie najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym modyfikacjom celów. O Lwie, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Czeka na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie tylko własne samopoczucie, lecz też układy z przyjaciółmi. Lwu będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Przestań rozpamiętywać to co było, a dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o układy, ponieważ wkrótce mogą się przydać. ...
więcej i więcej »

stopka