horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Zwróć uwagę by pić mniej kawy, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoje samopoczucie. Dobrym znakiem będzie pęk kluczy na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Przyszły tydzień dla Lwa to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i informacji.

Wspólne wpływanie na siebie planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone szansę na sukces. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że inni nie mogą ci pomóc.

Słońce sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. Zanotuj sobie by do soboty pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednich dniach . W nadchodzącym okresie próbuj dużo więcej godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Lwa narodzą się świeże pomysły finansowe.

Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, lecz również relacje z bliskimi. Nadszedł czas, by rozpocząć wyrażać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Poczujesz, że przez pomoc kolegów nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Byk Wiele znaczącym sygnałem będzie stara książka na zdjęciu u osoby, którą lubisz. Nie przesiaduj zbyt długo przed komputerem, lepiej idź na krótką przechadzkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Znaki na niebie mówią, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Materialnie ten tydzień będzie czasem straconym. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . Masz niepowtarzalną sposobność wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też relacje z rodziną. ... więcej i więcej »

Panna Masz dużą szansę odszukać istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą stanowi twoja praca. Panna ma w tym tygodniu obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Panny korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Waga Wkrótce zaistnieje w twojej głowie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe zakupy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zdrowie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, one mogą zabrać Ci dużo energii. ... więcej i więcej »

Skorpion Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ... więcej i więcej »

Strzelec Przekonasz się, że przez wsparcie przyjaciół nie będzie dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Tydzień w firmie Strzelca, stanie się porą podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. tygodniu, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie spędzaj czasu do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę nad wodę. Pozycja centralna Saturna w znaku Wodnika która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Ryby Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu postaraj się więcej czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby narodzą się nowe idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Lew poczuje, iż przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Możesz spodziewać się niespodziewanej przygody ze strony znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Wenus że spełnienie postanowień będzie mocno ułatwione. Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. Lwu raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj aby do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś w ostatnim czasie. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Lwu umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą działy się w spodziewanym czasie, jakby od lat na to czekały. Oczekuj ciekawej wizyty gościa z zagranicy. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Merkurego że zrealizowanie postanowień będzie bardzo przyspieszone. ...
więcej i więcej »

stopka