horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

O Lwie, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. W najbliższych dniach spróbuj rozmyślnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Lwu raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie złożonych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na wypoczynek. Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ wkrótce mogą się przydać. Wiarygodna persona w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz stracić tej więzi pomóż jej.

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre relacje. Jeżeli sami się cenimy oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Egzaltacja Wenus w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już niedługo da o sobie znać negatywnym oddziaływaniem. Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej idź na długą przechadzkę do parku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Autorytatywna persona w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej pomóż tej osobie. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu przesiadywać w pracy. W głowie Barana narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Nie oczekuj niespodziewanej niespodzianki od znajomego z innego miasta. Dlatego, że sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych szacunku. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiany będą dziać się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na maliny, one mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Rak Nadszedł okres, by rozpocząć inaczej wyrażać własne uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. ... więcej i więcej »

Lew Konstelacja Lwa nadal będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Jeżeli ostatnimi czasy trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy układu planet powinieneś liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Panna W najbliższym czasie pojawi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy. Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. W weekend naucz się rozsądnie dzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. ... więcej i więcej »

Skorpion Koniec tygodnia to odpowiedni okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Wydarzenia będą przebiegać w spodziewanym czasie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Strzelec Wspólne wpływanie na Ciebie planety Neptun i Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Nadchodzący czas w firmie Strzelca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć.Tydzień okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pozycja centralna Plutona w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Pozycja centralna Wenus w znaku Wodnika która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. ... więcej i więcej »

Ryby Przestań przywoływać dawne zdarzenia, natomiast doceń teraźniejszość, i pielęgnuj przyjaźnie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Lew ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Masz obecnie perspektywę podreperować nie jedynie własne nastawienie, lecz także więzi z rodziną. Lwu szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Wenus że wykonanie zamiarów okaże się nieznacznie opóźnione. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 56. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor pomarańczowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zakończ rozpamiętywać minione czasy, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. Dla Lwa najbliższy tydzień będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy czas okaże się dla Lwa wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka