horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, lepiej idź na długą przechadzkę po parku. Zapamiętaj aby do czwartku zrealizować wszelkie ważne zagadnienia. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie złożonych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na podróże.

Saturn w kombinacji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. Niedobrym znakiem będzie szklany przedmiot na stole u osoby, którą lubisz. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych powinieneś oczekiwać polepszenia .

Lew ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w niedzielę szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie z pewnością środa. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na wycieczkę.

Poczujesz, że dzięki pomocy kolegów nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Egzaltacja Neptuna w znaku Lwa która niedługo się wydarzy już teraz da o sobie znać pozytywnym działaniem. Lwu będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na szybką wycieczkę w góry. W zbliżającym się okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Byk Neptun nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę po lesie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Autorytatywna persona w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz zakończyć znajomości odmów jej. Zaprzestań roztrząsać to co było, a zauważ przyszłość, i pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Rak Masz minimalną szansę odszukać ważny, brakujący kawałek do pięknej konstrukcji którą jest twoja praca. O Raku, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Lew Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Nadejdzie wkrótce czas, żeby zacząć wyrażać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Panna Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na śliwki, ponieważ mogą dać Ci dużo energii. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Masz obecnie możliwość uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także znajomości z przyjaciółmi. Przyszły tydzień dla Wagi to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby ostatnio gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Spotka Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Strzelec W przyszłym tygodniu nie polecane jest wykonywanie trudnych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny czas na sport. Jeżeli niedawno trapiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Tydzień w pracy Koziorożca, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozpatrzeć. Najbliższy tydzień okaże się dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Wodnik Uczysz się tak długo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością piątek. ... więcej i więcej »

Ryby O ile marzysz o stałym związku, to teraz jest na to genialny czas na wiążące postanowienia. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny okres na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Finansowo najbliższe dni będą okresem dużych szans. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest to idealny etap na takowe postanowienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak dobry, czeka Cię duże rozgoryczenie. Lwu nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Lwa ciągle będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na sprawy zawodowe. Złym znakiem będzie zagubiony przedmiot w torbie znajomego. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dla Lwa najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Wkrótce odbędzie się ważna podróż, na której pojmiesz, że Twoja opinia ludzi jest niesprawiedliwa. W poniedziałek rano dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany na ten czas. ...
więcej i więcej »

stopka