horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor biały, obserwuj świat dookoła na obecność tego koloru. Lwu będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. Merkury w układzie z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Lew poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele.

Słońce ustawi się w takim układzie do Neptuna że wykonanie planów będzie mocno ułatwione. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości herbaty, wbrew pozorom napoje czasami wpływają w znacznym stopniu na Twoje zachowanie.

Nie oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. Pozycja centralna Neptuna w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Lew ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej godzin spędzać na siłowni. W umyśle Barana pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Byk Znajoma osoba w niedługim okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów tej osobie. Uczuciowo ten tydzień będzie okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Merkurego w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już teraz da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Gwiazdozbiór Bliźniąt ciągle będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak Mars pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to odpowiedni okres do samotnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Panna Zmieniasz się tak niestandardowo, że pozostali nie potrafią dotrzymać ci kroku. W tym tygodniu postaraj się uczciwie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Waga Piątek to dobry termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Wydarzenia będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj rozmyślnie podzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. ... więcej i więcej »

Wodnik Pamiętaj! W weekend będzie ci groził kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. W przyszłym tygodniu przydarzy Ci się ważna wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja opinia przyjaciół będzie fałszywa. ... więcej i więcej »

Ryby Nadchodzący tydzień dla Ryby to start niepowtarzalnego okresu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy i doświadczeń. Złym znakiem może być stara książka w ręku znajomego. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Układy konstelacji pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. Najbliższy czas w pracy Lwa, stanie się okresem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć.Tydzień będzie dla Lwa bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. W weekend spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. Zmieniasz się tak długo, że znajomi nie umieją ci pomóc. Masz niepowtarzalną sposobność uzdrowić nie jedynie własne samopoczucie, lecz też relacje z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuj niemiłej wizyty gościa z innego miasta. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych zdarzeń. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 7. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się szybko na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym układzie z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Egzaltacja Marsa w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

stopka