horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Autorytatywna kobieta w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz zaprzepaścić relacji towrzyskiej pomóż jej. Najbliższy tydzień w firmie Lwa, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Lwa bardzo aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia .

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza nadchodzący tydzień, da Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Lew przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. Gwiazdy mówią, że Lwu teraz nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. Przygotuj się dobrze do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z rodziną na spacer.

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ sporo spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dla Lwa najbliższy czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 93.

Lwu nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje wnętrze, ale również relacje z rodziną. Konstelacja Lwa ciągle będzie w rzadkim układzie z Jowiszem co wpłynie na życie intymne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Single spod znaku Barana w najbliższym okresie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na zawsze. Czeka na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Byk Masz niepowtarzalną sposobność poprawić nie jedynie własne nastawienie, lecz także znajomości z przyjaciółmi. Saturn sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce znajdzie się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie zamiarów okaże się utrudnione. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w nadchodzącym czasie będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty podróży. Rakowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Lew Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa nie zostaną na początku tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny bo sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Panna Zmiany będą działy się w gwałtownym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Merkury w kompozycji wraz z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Waga O Wadze, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Przekonasz się, iż przez wsparcie kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Skorpion Zastanawiasz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Zwróć uwagę by pić nieco mniej wody, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo działają znacząco na Twoje samopoczucie. ... więcej i więcej »

Strzelec Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. O ile myślisz o kupnie domu, to właśnie jest to idealny okres na takie wyzwania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Dla Koziorożca ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, one mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Masz obecnie sposobność podreperować nie jedynie swoje wnętrze, lecz również relacje z bliskimi. ... więcej i więcej »

Ryby W przyszłym tygodniu będzie miała miejsce duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie fałszywa. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem mają szansę do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Nadszedł czas, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spodziewaj się ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Niedobrym omenem okaże się szklany przedmiot w mieszkaniu przyjaciela. Układy konstelacji mówią, że Lwu teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz pewną nadzieję odnaleźć pewien, pasujący element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoja rodzina. Najbliższy tydzień w pracy Lwa, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdorazowy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Lwa wysoce aktywnym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

stopka