horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Znajoma osoba w niedługim czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Dobrym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w szufladzie umundurowanego człowieka.

Zmieniasz się tak nietypowo, że inni nie umieją ci pomóc. Egzaltacja Neptuna w znaku Lwa która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. O Lwie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy.

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Nadchodzący czas w pracy Lwa, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień okaże się dla Lwa wysoce pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Wspólne działanie na siebie planety Neptun oraz Merkury oznacza zmniejszone szansę na sukces.

W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i małym zmianom zamiarów. Przyszły tydzień dla Lwa to zaczątek unikalnego etapu, powinno się więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy i doświadczeń.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas będzie dla Barana bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Masz pewną szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Byk Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę do lasu. Bykowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Słońce ustawi się w takim położeniu do Saturna że spełnienie zamiarów może okazać się mocno przyspieszone. Sobota to odpowiedni czas do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Lew Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Lwu, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać na siłowni. W głowie Lwa narodzą się świeże idee zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Przygotuj się umiejętnie na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną do kina. Ten tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, można więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości i informacji. ... więcej i więcej »

Waga Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Wadze, w najbliższym czasie nie zamierza być tak łaskawy, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz małą nadzieję odnaleźć pewien, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą jest twoja rodzina. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion poczuje, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas zakończyć swoje projekty. ... więcej i więcej »

Strzelec Spotęgowane działanie na Strzelca planety Jowisz i Merkury oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Dobrym omenem będzie portfel w szufladzie osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie przesiaduj całymi dniami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na długą przechadzkę po parku. Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Neptuna że wykonanie planów może okazać się ułatwione. ... więcej i więcej »

Wodnik O Wodniku, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Egzaltacja Saturna w znaku Wodnika która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Saturna w znaku Ryby która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedobrym sygnałem może okazać się pęk kluczy na stole u znajomego. Dla Lwa nadchodzący czas to okres niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Lew ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Lwa sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na orzechy włoskie, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. Oczekuje na Lwa przede wszystkim praca nad zrozumieniem siebie. Aby sporo zrozumieć należy oddalić dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak długo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Lwa nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być źródłem dawno zapowiadanych roszad. Ważna osoba w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić znajomości odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu ukochanego. Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. Zanotuj sobie by do soboty wykonać wszelkie istotne kwestie. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

stopka