horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Na weekend naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych emocji. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby Wszystko ogarnąć należy wziąć pod uwagę chłodne kalkulacje. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor czerwony, oglądaj swoje otoczenie pod tym kątem. Księżyc pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych. Egzaltacja Merkurego w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem.

Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Lwa zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną od dawna oczekiwanych roszad. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie na pewno środa. Pilnuj tego co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na ananasy, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych.

Gwiazdy pokazują, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w utracie dawnych znajomych. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi pomóż tej osobie. Saturn, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię wielkie rozczarowanie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Barana wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Choćby niedawno trapiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Byk Osoby nie będące w związku spod znaku Byka w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na poznanie drugiej połówki na długie lata. Masz małą nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Jeśli sami się cenimy spodziewajmy się od znajomych przykrości. ... więcej i więcej »

Rak Egzaltacja Neptuna w znaku Raka która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać pozytywnym działaniem. Rakowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Lew Pozycja centralna Neptuna w znaku Lwa która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym działaniem. Lwu umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Przyszedł czas, żeby zacząć spokojniej wyrażać własne przekonania. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Saturn w kombinacji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz, który często przynosi dobrą passę Wadze, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, przygotuj się na duże rozgoryczenie. Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw osobistych. ... więcej i więcej »

Skorpion Jeśli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Dla Skorpiona nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie oczekuj niespodziewanej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie podzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. ... więcej i więcej »

Koziorożec W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie dużych inicjatyw, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na rekreację. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi szczęście Wodnikowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak dobry, czeka Cię spore niepowodzenie. Działasz tak szybko, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Ryby Zmieniasz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc. Egzaltacja Merkurego w znaku Ryby która niedługo się wydarzy już teraz wpłynie na Twoje życie słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana nadchodzący tydzień, przyniesie Lwu długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Lew poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Lwu umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma możliwość realizacji, w związku z tym już czas na nowe zakupy. W poniedziałek w południe szczęście będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania w tym dniu. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

We wtorek w południe Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany o tej porze. Mars, który systematycznie dostarcza pomyślność Lwu, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak łaskawy, czeka Cię spore niepowodzenie. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zbliżający się tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Lew doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Wszakże dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem ukończyć swojecele. W zbliżającym się okresie postaraj się dużo więcej godzin przebywać na ćwiczeniach. W myślach Lwa pojawią się nowe idee finansowe. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż wiele spraw związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka