horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Lew - najlepszy horoskop tygodniowy

Lew

Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo sporo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Lew ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas by coś zrobiły samemu. Masz nikłą nadzieję zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina.

Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie z pewnością wtorek. Złym sygnałem może okazać się stara książka w torbie starego człowieka. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i ostrożnym zmianom zamiarów.

Konstelacja Lwa ciągle będzie w ciekawym ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie zawodowe. Jeżeli marzysz o stałym związku, to właśnie jest to genialny etap na wiążące decyzje. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 52.

Merkury w zestawieniu z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Osoby nie będące w związku spod znaku Lwa w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj do późna przed ekranem komputera, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Byk W weekend spróbuj rozmyślnie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. Księżyc nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Masz obecnie perspektywę wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale również relacje z rodziną. O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Rak Przyszły tydzień dla Raka to zaczątek unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej wiedzy lub doświadczeń. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niedługo awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty zawodowe. Niedobrym omenem będzie pęk kluczy w dłoni przyjaciółki. ... więcej i więcej »

Panna Wolne kobiety spod znaku Panny w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na długie lata. Nie oczekuj towarzyskiej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadejdzie wkrótce dzień, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia. ... więcej i więcej »

Strzelec Zwróć uwagę by pić więcej mleka, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Choćby niedawno gnębiły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Doświadczysz, że dzięki wsparciu kolegów nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Wodnik O Wodniku, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Ryby Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 7. Masz pewną szansę odszukać pewien, poszukiwany element do skomplikowanej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Skończ wspominać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo niebawem mogą być użyteczne. Wspólne działanie na Lwa planety Neptun i Merkury zapowiada zmniejszone nadzieje na porażkę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus, który częstokroć dostarcza dobrą passę Lwu, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy spore rozczarowanie. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz niespodziewanym zmianom planów. Nadchodzi dzień, żeby zacząć spokojniej pokazywać własne przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzi dzień, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać własne uczucia. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane wykonywanie złożonych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza najbliższy tydzień, przyniesie Lwu dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Lew przekona się, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. W najbliższym czasie zaistnieje w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Czeka na Lwa teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby sporo pojąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ...
więcej i więcej »

stopka