horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Zakończ roztrząsać to co było, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż już za parę dni mogą się przydać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi o których zapomina każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na zdarzeniach związanych z uczuciami. Musisz być uważny bo dużo problemów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Możesz spodziewać się ciekawej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Sobota to odpowiedni czas do samotnych spacerów w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

Przychodzi okres, by zacząć głośno pokazywać własne przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Egzaltacja Merkurego w znaku Koziorożca która jakiś czas temu miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać pozytywnym oddziaływaniem. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, można więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno pomóc w zdobyciu szacunku. W zbliżającym się tygodniu staraj się większość czasu przebywać w domu. W myślach Koziorożca narodzą się świeże pomysły finansowe. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym modyfikacjom planów.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz minimalną szansę znaleźć pojedynczy, pasujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja praca. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 58. Możesz spodziewać się niespodziewanej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie mogą ci pomóc. Egzaltacja Saturna w znaku Koziorożca która niedługo się wydarzy już wkrótce da o sobie znać pozytywnym wpływem. Ważna koleżanka w niedługim okresie zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż tej osobie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Jeśli sami się szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie wtorek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Nie przesiaduj wiecznie przed ekranem komputera, lepiej udaj się na szybką przechadzkę po lesie. We wtorek w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

stopka