horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Niedługo będzie miała miejsce krótka wędrówka, na której pojmiesz, że Twoja opinia osób jest słuszna. Wkrótce zaistnieje w Tobie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy.

O ile myślisz o nowej pracy, to właśnie jest to świetny czas na takie postanowienia. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Saturna że wykonanie planów będzie opóźnione.

Masz sporą szansę odszukać ważny, brakujący element do delikatnej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

Nadejdzie wkrótce dzień, żeby zacząć spokojniej wyrażać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. W piątek wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany na ten czas.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie oczekuj ciekawej zmiany ze strony gościa z innego miasta. Niedługo czeka Cię umysłowa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. Niedługo pojawi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Ważnym sygnałem może okazać się pęk kluczy na stole u umundurowanego człowieka. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli myślisz o własnej firmie, to jest na to wspaniały okres na wiążące wyzwania. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Gwiazdy mówią, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W poniedziałek znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. W przyszłym tygodniu nie polecane jest rozpoczynanie trudnych projektów, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. ...
więcej i więcej »

stopka