horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Piątek to dobry czas do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Skończ wspominać to co było, natomiast zwróć uwagę na przyszłość, oraz pielęgnuj koneksje, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. Wkrótce czeka Cię długa wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena przyjaciół jest właściwa.

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 41. Przychodzi dzień, by zacząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty wycieczki.

Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego wybierz się na długą wycieczkę do lasu. Masz jedyną możliwość podreperować nie tylko własne samopoczucie, ale także więzi z rodziną.

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wizja przemian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe przygody. Słońce ustawi się w takim układzie do Marsa że wykonanie planów okaże się nieco ułatwione. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo pojąć powinno się zaangażować uczucia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzi dzień, by zacząć inaczej wyrażać własne przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z rodziną za miasto. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, da Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pamiętaj by do piątku zrealizować wszelkie istotne kwestie. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. Przestań rozpamiętywać to co było, natomiast dostrzeż teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, bo już za parę dni mogą być przydatne. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, one mogą zapewnić ci sporo energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo ten tydzień będzie czasem straconym. Dla Koziorożca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Zacznij zauważać z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 53. Tydzień sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom celów. Koziorożec ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

stopka