horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W najbliższym czasie będzie miała miejsce umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja ocena osób będzie słuszna. Dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Zapamiętaj aby do soboty wykonać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu.

Doświadczysz, że przez wsparcie układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Jowisz w koniunkcji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości.

Dopilnuj by pić inne ilości alkoholu, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu mają wpływ efektywnie na Twoją aurę. Zmiany będą przebiegać w niespodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Nawet jeśli ostatnimi czasy trapiły Cię nieciekawe choroby to teraz dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś oczekiwać polepszenia .

Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. W niedzielę rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania o tej porze. W nadchodzącym okresie nie zalecane jest realizowanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować wolny czas na podróże.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu. Dzięki odpowiedniemu układowi Jowisza najbliższy tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Zapamiętaj by do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące kwestie. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Tobie straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Doświadczysz, że dzięki wsparciu koleżanek nie ma spraw niemożliwych do spełnienia. Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią działać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na czereśnie, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w najbliższym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Pamiętaj by do czwartku zakończyć wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na truskawki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ...
więcej i więcej »

stopka