horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wodnika

W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Wiarygodna osoba w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów tej osobie.

W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie dzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces. Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w ciekawym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na życie przyjaciół.

Pozytywnym znakiem może być portfel na stole u starego człowieka. Koziorożec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Zapamiętaj by do soboty zrealizować wszelkie ważne kwestie. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Tobie trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu.

Pozycja centralna Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Skończ rozpamiętywać to co było, a doceń przyszłość, oraz podtrzymuj znajomości, bo lada dzień mogą być przydatne. Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Plany będą dziać się w gwałtownym tempie, tak jakby od dawna na to czekały. Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Zmiana położenia Plutona w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, dużo lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. W nadchodzącym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Jowisz, który systematycznie dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dopilnuj by pić więcej mleka, pamiętając że, płyny zasadniczo wpływają znacząco na Twój organizm. Single spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. okresie, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące propozycje spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Na weekend postaraj się rozsądnie podzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w piątek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Choćby ostatnimi czasy dosięgły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

stopka