horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi

Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć. Tydzień sprzyja szukaniu miłosci oraz małym zmianom celów. Najlepsza liczba na ten tydzień to 28.

Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w miłości, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. W nadchodzącym tygodniu staraj się dużą ilość czasu przesiadywać w domu. W głowie Koziorożca narodzą się świeże pomysły finansowe. Niebawem będzie miała miejsce duchowa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena ludzi będzie fałszywa.

O ile marzysz o kupnie domu, obecnie jest to doskonały okres na wiążące działania. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. W wtorek znajomy zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy.

Koziorożcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na poziomki, te owoce mogą dostarczyć ci dużo energii. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Masz pewną szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być przyczyną dawno oczekiwanych zmian. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Merkurego w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym działaniem. Niedługo przydarzy Ci się krótka podróż, na której dowiesz się, że Twoja ocena niektórych osób będzie projekcją. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z pewnością poniedziałek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Koziorożcowi, w zbliżającym się czasie nie zamierza być tak hojny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Dobrym znakiem może być drobna moneta w torbie znajomego. Masz nikłą szansę odnaleźć jeden, pasujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twój własny świat. ...
więcej i więcej »

stopka