horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi

W czwartek wieczorem dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc zmień swoje plany w tym dniu. Jeżeli niedawno dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. Koziorożec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały.

Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie wtorek. Wzajemne wpływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone szansę na porażkę. W bieżącym czasie nie polecane jest realizowanie skomplikowanych projektów, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek.

Masz sporą nadzieję zobaczyć jeden, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. Koziorożec ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Poczujesz, że przez wsparcie rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Za parę dni przydarzy Ci się długa wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja opinia ludzi będzie niesprawiedliwa. Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na grejpfruty, te owoce mogą pozbawić Cię mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pozytywnym omenem będzie szklany przedmiot w ręku osoby, której nie lubisz. Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego najbliższy tydzień, da Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Czeka na Ciebie głównie praca nad zrozumieniem bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. W niedzielę wieczorem układ gwiazd nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje działania na ten dzień. Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 2. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Finansowo ten tydzień będzie okresem na zmiany. Wydarzenia będą dziać się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna na to czekały. Nie oczekuj zawodowej przygody ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dokładność i sumienność osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola przemian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

stopka