horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi

Już wkrótce będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie właściwa. Koziorożcowi szczególnie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak długo, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku.

Merkury w kombinacji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Jeżeli sami się cenimy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty.

Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu uwagę na mandarynki, one mogą zabrać Ci dużo mocy. Jeśli fantazjujesz o stałym związku, to teraz jest to świetny okres na takie działania. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w najbliższym tygodniu będą miały sposobność na odnalezienie partnera na dobre i na złe.

Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 45. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Koziorożca nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może być przyczyną z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Pozycja centralna Marsa w znaku Koziorożca która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da się odczuć pozytywnym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane działanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Dla Koziorożca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny gdyż wiele problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Za parę dni czeka Cię duchowa wyprawa, podczas której pojmiesz, iż Twoja opinia osób jest słuszna. Jeżeli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz minimalną nadzieję odszukać pewien, poszukiwany kawałek do ciekawej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Saturn w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż dużo incydentów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W środę nieznajomy pogorszy Tobie plany, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Jeśli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka