horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi

Nadchodzi czas, by rozpocząć inaczej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Tydzień w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu ułożeniu Urana zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Zmiany będą przebiegać w gwałtownym tempie, jakby od dawna na to czekały.

Piątek to odpowiedni czas do samotnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Znaki na niebie pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Możesz spodziewać się trudnej wizyty gościa z innego miasta.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na mandarynki, te owoce mogą zapewnić ci sporo sił witalnych. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, zamiast tego wybierz się na aktywną wycieczkę nad wodę. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Urana że wykonanie planów okaże się nieco ułatwione.

Skończ rozgrzebywać dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, oraz dbaj o układy, bo już za parę dni mogą być pomocne. Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 66. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na kwestiach związanych z uczuciami. Musisz być czujny bo sporo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zanotuj sobie by do soboty załatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednich dniach . Wzajemne wpływanie na Koziorożca planety Mars i Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadejdzie wkrótce czas, by zacząć inaczej wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć szczególną uwagę na czereśnie, one mogą pozbawić Cię mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. Zmiana położenia Wenus w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już niedługo wpłynie na Twoje życie mocnym działaniem. Nadchodzący czas w firmie Koziorożca, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Koziorożca wielce aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Nadchodzi czas, by zacząć aktywnie uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Single spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na zawsze. ...
więcej i więcej »

stopka