horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Wagi

W środę w południe szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. Wspólne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Staranność i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną na początku tygodnia zauważone, co może być źródłem z dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu.

Uczysz się tak nietypowo, że inni nie mogą cię zrozumieć. W poniedziałek znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia.

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje zawodowe. Pluton, który częstokroć dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak łaskawy, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W bieżącym okresie nie zalecane jest wykonywanie dużych projektów, lepiej zagospodarować swój wolny termin na odpoczynek.

Spotka Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Jeśli sami się szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością piątek. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Nawet jeśli ostatnio gnębiły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przestań analizować to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być użyteczne. nadchodzącym tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz niedługo awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. Pamiętaj aby do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Znaki na niebie oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno pomóc w zdobyciu dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 57. W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest realizowanie dużych inicjatyw, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na wypoczynek. Niebawem przydarzy Ci się krótka wyprawa, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena przyjaciół jest projekcją. ...
więcej i więcej »

stopka