horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Masz minimalną nadzieję zobaczyć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Przyszły tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i informacji. Wzajemne wpływanie na Koziorożca planety Mars i Uran zapowiada zwiększone nadzieje na porażkę.

Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach związanych z uczuciami. Bądź uważny gdyż wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Wenus, który zazwyczaj przynosi szczęście Koziorożcowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Konstelacja Koziorożca nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich.

Uczuciowo najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Nie przesiaduj godzinami przed telewizorem, zamiast tego idź na aktywną przechadzkę po lesie. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Jeżeli myślisz o stałym związku, obecnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka niektórych osób będzie słuszna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Jeśli marzysz o własnej firmie, to właśnie jest na to świetny moment na takie decyzje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja opinia przyjaciół jest niesprawiedliwa. Najbliższy tydzień w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Koziorożca wysoce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie formalności. W środę rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Merkury w kompozycji z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. zbliżającym się czasie okresie, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są ciekawe propozycje podróży. ...
więcej i więcej »

stopka