horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i dużym modyfikacjom zamiarów. Gwiazdy mówią, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie majątku. Koziorożcowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Pozytywnym znakiem może być element biżuterii w ręku znajomego. Wiarygodna kobieta w niedługim okresie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej przyjaźni odmów tej osobie. Nadchodzi czas, żeby zacząć głośno pokazywać własne emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Masz sporą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Najsłabszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej czwartek. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej czasu przebywać w domu. W głowie Koziorożca narodzą się świeże koncepcje finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Znajoma osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów jej. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej poniedziałek. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Marsa że spełnienie zamiarów może okazać się opóźnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Merkury nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Nadchodzący czas w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dobrze rozpatrzeć.Tydzień stanie się dla Koziorożca bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. Masz dużą szansę znaleźć ważny, pasujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 25. Masz sporą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą stanowi twoja praca. Materialnie nadchodzące dni będą czasem straconych nadziei. ...
więcej i więcej »

stopka