horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas będzie dla Koziorożca wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy.

Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych przykrości. W tym tygodniu naucz się rozmyślnie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie pozytywnym działaniem.

Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co wpłynie na życie bliskich. Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale też kontakty z przyjaciółmi. Jeśli myślisz o kupnie domu, to jest na to doskonały czas na takowe działania.

Wkrótce wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe przygody. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. nadchodzącym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę wydumasz niedługo awansować. W sobotę możliwe są interesujące oferty wyjazdu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Ten tydzień dla Koziorożca to start jedynego w swoim rodzaju rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. Niebawem odbędzie się duchowa podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja ocena przyjaciół będzie projekcją. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. Przygotuj się dobrze na sobotę, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z rodziną do kina. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Gwiazdozbiór Koziorożca chwilowo będzie w sprzyjającym układzie z Marsem co wpłynie na życie intymne. Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz jedyną sposobność uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, lecz też znajomości z przyjaciółmi. ...
więcej i więcej »

stopka