horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych.

Układy konstelacji mówią, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu ukochanego. Saturn w zestawieniu z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Ponieważ sami się cenimy nie oczekujmy od znajomych pomocy.

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Najbliższy czas w pracy Koziorożca, stanie się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wielce aktywnym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. Oczekuj zawodowej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu.

W przyszłym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć inaczej wyrażać swoje uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Choćby niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe przypadłości to teraz dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zmiana położenia Urana w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć należy zaangażować uczucia. W bieżącym okresie nie jest wskazane wykonywanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. okresie, będziesz spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Jeżeli niedawno dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Emocjonalnie najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 1 0. Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już teraz da się odczuć słabym działaniem. Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

stopka