horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec doświadczy, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Jowisza będziesz miał szansę z czasem zakończyć wszystkie cele.

Zakończ rozpamiętywać przeszłość, natomiast zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj układy, ponieważ niebawem mogą być użyteczne. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Masz teraz możliwość wzmocnić nie tylko swoje wnętrze, ale też więzi z rodziną.

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i dużym zmianom zamiarów. Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi za miasto. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę rozważysz niebawem awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe.

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Dopilnuj by pić nieco więcej alkoholu, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo mają wpływ mocno na Twoje samopoczucie. Konstelacja Koziorożca krótkotrwale będzie w rzadkim ustawieniu z Marsem co będzie oddziaływać na życie codzienne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Oczekuj przyjemnej wizyty gościa z zagranicy. W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. Koziorożec ma tendencję do zabierania innym głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożcowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Autorytatywna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż jej. Przyszedł czas, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Zakończ wspominać to co było, a zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o układy, bo wkrótce mogą się przydać. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Uran zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne zadania które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Koziorożcowi wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka