horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Saturn sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych.

Jowisz, który częstokroć przynosi powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak dobry, bądź gotowy spore niepowodzenie. Staraj się pić więcej soków, pamiętaj że, płyny zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje ciało. Single spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze.

W czwartek w południe układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany na ten czas. Znaki na niebie pokazują, że Koziorożcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu majątku. Niedługo przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Dobrym sygnałem może być odblask światła na zdjęciu u starego człowieka. Gwiazdozbiór Koziorożca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O ile marzysz o stałym związku, to właśnie jest to wspaniały moment na wiążące wyzwania. Baranowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Byk Egzaltacja Merkurego w znaku Byka która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym oddziaływaniem. Za parę dni odbędzie się ważna wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka niektórych osób będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z rodziną. ... więcej i więcej »

Rak Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie planów może okazać się bardzo ułatwione. Spodziewaj się zawodowej wizyty bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Lew Zanotuj sobie aby do niedzieli załatwiać wszelkie istotne zagadnienia. Los prawdopodobnie w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie troski, jakie otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Panny zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Waga W weekend postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. Wadze słabo będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz sporą nadzieję znaleźć jeden, pasujący element do pięknej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Saturn w kombinacji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Strzelec Autorytatywna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz skończyć tej przyjaźni odmów jej. Przygotuj się starannie na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na wycieczkę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Masz teraz szansę uzdrowić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także znajomości z rodziną. Pewna postać w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Wodnik Dla Wodnika ten tydzień to okres spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Single spod znaku Wodnika w zbliżającym się okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie partnera na zawsze. ... więcej i więcej »

Ryby Dla Ryby ten tydzień będzie okresem spodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niedługo czeka Cię fizyczna podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie słuszna. Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć słabym oddziaływaniem. Zmieniasz się tak długo, że pozostali nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O ile fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest na to idealny moment na takie działania. Koniec tygodnia to właściwy czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Spotka Koziorożca teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć ogarnąć powinno się zaangażować emocje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz także więzi z bliskimi. Zanotuj sobie aby do niedzieli wykonać wszelkie ważne kwestie. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, które doznałeś w poprzednich dniach . Najbliższy czas w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Koziorożca wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Urana zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zmiany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Pluton, który często dostarcza pomyślność Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na spore niepowodzenie. Koziorożcowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka