horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych.

Dla Koziorożca nadchodzący czas to okres niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Koziorożec ma pod koniec tego tygodnia słuchać dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach finansowych. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu.

Pozycja centralna Plutona w znaku Koziorożca która niedawno miała miejsce już wkrótce da się odczuć mocnym oddziaływaniem. Już niedługo narodzi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach związanych ze swoją pracą. Musisz być uważny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie.

Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. W najbliższym tygodniu, staniesz się twardszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe oferty wycieczki. Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie rodziny.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na sprawach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny bo sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do pięknej układanki którą jest twoja praca. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przychodzi okres, żeby rozpocząć głośno uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Koziorożec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. Na weekend postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, jakby od dawna miało to nastąpić. Saturn, który często dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak hojny, czeka Cię spore rozczarowanie. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Najlepsza liczba na ten tydzień to 62. Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

stopka