horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Ten tydzień dla Koziorożca to zaczątek nowego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z posiadanej mądrości lub doświadczeń.

Znaki na niebie pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Koziorożec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na całe życie.

Nadejdzie wkrótce dzień, by rozpocząć głośno pokazywać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być źródłem dawno spodziewanych zmian. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie być może wtorek.

Zmiany będą dziać się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat na to czekały. nadchodzącym tygodniu, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. Koziorożcowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koziorożec ma w tym tygodniu obserwować uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Koziorożcowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W weekend naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych wrażeń. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie źródłem z dawna zapowiadanych zmian. Tydzień w firmie Koziorożca, stanie się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień będzie dla Koziorożca bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym czasie narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. W weekend postaraj się sprawiedliwie podzielić wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie złożonych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na wypoczynek. Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to genialny etap na wiążące działania. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

stopka