horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zmiana położenia Neptuna w znaku Koziorożca która niedawno się wydarzyła już za kilka dni wpłynie na Twoje życie negatywnym wpływem.

Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, badaj swoje otoczenie pod tym kątem. Dla Koziorożca nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi.

Rozmyślasz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc. Pewna osoba w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż tej osobie. Masz sporą nadzieję odszukać ważny, brakujący element do skomplikowanej mozaiki którą stanowi twoja praca.

Uważaj by pić więcej herbaty, pamiętaj że, napoje zasadniczo oddziaływują niematerialnie na Twój organizm. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zdarzeniach związanych ze swoją pracą. Bądź uważny gdyż dużo incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Spodziewaj się niespodziewanej niespodzianki od znajomego z innego miasta.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz pewną szansę odnaleźć istotny, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie wewnętrzne. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz teraz szansę poprawić nie jedynie własne wnętrze, ale także więzi z rodziną. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Doświadczysz, że dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych szacunku. Pij nieco więcej alkoholu, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Koziorożec ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Egzaltacja Neptuna w znaku Koziorożca która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć pozytywnym działaniem. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie potrafią za Tobą nadążyć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jowisz w układzie wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Konstelacja Koziorożca krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Saturnem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. ...
więcej i więcej »

stopka