horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Jeśli sami się cenimy nie spodziewajmy się od innych przykrości.

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Najbliższy czas w pracy Koziorożca, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Koziorożca wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Neptuna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi za miasto. Plany będą dziać się w gwałtownym czasie, jakby od dawna miało to nastąpić.

Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Egzaltacja Plutona w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już teraz wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. Koziorożec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w środę szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. Wzajemne działanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Masz dużą szansę zobaczyć pewien, pasujący element do pięknej konstrukcji którą stanowi twoje życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Znajoma koleżanka w nadchodzącym czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz stracić tej więzi pomóż tej osobie. Za parę dni odbędzie się umysłowa wędrówka, na której zrozumiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa. Na weekend postaraj się sprawiedliwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zmiana położenia Jowisza w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już teraz da się odczuć mocnym wpływem. Ważnym znakiem może być szklany przedmiot w dłoni członka rodziny. Poczujesz, iż dzięki pomocy przyjaciół nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeżeli sami się szanujemy nie oczekujmy od innych przykrości. Znaki na niebie oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. Jeżeli myślisz o stałym związku, aktualnie jest to idealny czas na takie działania. ...
więcej i więcej »

stopka