horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię różne dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji znajomych powinieneś spodziewać się poprawy.

W weekend postaraj się rozsądnie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. W środę znajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy.

Uczuciowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zdecydować się na chłodne kalkulacje. Nie spędzaj czasu wiecznie przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą przechadzkę do parku.

Piątek to odpowiedni termin do samotnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor biały, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. W zbliżającym się okresie staraj się większość czasu przebywać w pracy. W głowie Koziorożca narodzą się nowe pomysły zarobkowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz nikłą szansę zobaczyć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W sobotę możliwe są interesujące propozycje podróży. Saturn w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dokładność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem od dawna zapowiadanych roszad. Koziorożec ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. Astrologiczne obliczenia mówią, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Przyszły tydzień dla Koziorożca to początek unikalnego okresu, można więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz teraz możliwość poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. Zmiany będą przebiegać w spodziewanym czasie, jakby od lat do tego się przymierzały. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na poznanie partnera na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka