horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Doświadczysz, że przez pomoc koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować emocje. Pozytywnym sygnałem będzie portfel na stole u znajomego.

Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię różne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia .

Dzięki odpowiedniemu układowi Urana najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Ten tydzień dla Koziorożca to start niepowtarzalnego rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i informacji. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużą ilość czasu spędzać na ćwiczeniach. W głowie Koziorożca pojawią się świeże koncepcje zarobkowe.

Gwiazdozbiór Koziorożca nadal będzie w niekorzystnym układzie z Saturnem co wpłynie na życie rodziny. Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Słońce ułoży się w takim położeniu do Neptuna że spełnienie planów będzie nieznacznie przyspieszone.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, da Koziorożcowi wiele niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie siedź wiecznie przed laptopem, lepiej idź na aktywną wycieczkę do parku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Mars, który przeważnie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Cię duże rozczarowanie. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor żółty, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn, który systematycznie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Przyszły tydzień dla Koziorożca to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ...
więcej i więcej »

stopka