horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Jeżeli sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Jowisz oraz Pluton zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty.

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane realizowanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. Gwiazdy pokazują, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku.

Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. Zmiany będą dziać się w szybkim czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy które zostawia na później codziennie, w piątek dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu.

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Zastanawiasz się tak szybko, że pozostali nie umieją ci pomóc. Saturn w układzie z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą ci pomóc. Przygotuj się dobrze na wypoczynek, może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą do kina. W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny okres na sport. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Czeka na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby Wszystko zrozumieć należy oddalić emocje. Piątek to właściwy okres do indywidualnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Uczysz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją ci pomóc. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Słońce ustawi się w takim położeniu do Wenus że spełnienie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. Poczujesz, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

nadchodzącym okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty wyjazdu. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 87. W środę w południe szczęście nie będzie Tobie sprzyjać, toteż dopasuj swoje plany w tym dniu. ...
więcej i więcej »

stopka