horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Nadejdzie wkrótce dzień, by zacząć głośno pokazywać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wspólne działanie na Koziorożca planety Neptun oraz Saturn oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Nawet jeśli ostatnimi czasy dosięgły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia .

Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i małym zmianom zamiarów. Księżyc ustawi się w takim układzie względem Urana że zrealizowanie zamiarów okaże się ułatwione. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wola zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe znajomości.

Merkury w zestawieniu z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż sprawność umysłowa. Wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wędrówka, na której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi będzie nieprawdziwa. Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości.

Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. Konstelacja Koziorożca ciągle będzie w niekorzystnym ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy zawodowe. Gwiazdy pokazują, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dlatego, że sami się nie szanujemy oczekujmy od innych pomocy. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Dla Koziorożca nadchodzący czas będzie okresem niespodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ułoży się w takim układzie do Merkurego że wykonanie zamiarów okaże się nieznacznie ułatwione. Astrologiczne obliczenia mówią, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. nadchodzącym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest na to świetny etap na tego typu decyzje. Skończ rozgrzebywać minione czasy, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo już za parę dni mogą być przydatne. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być przydatne. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ...
więcej i więcej »

stopka