horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby

nadchodzącym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące oferty wyjazdu. Masz obecnie sposobność poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz również kontakty z przyjaciółmi. Single spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały sprzyjające okoliczności na poznanie drugiej połówki na zawsze.

Wenus, który przeważnie przynosi szczęście Koziorożcowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. Zaprzestań rozgrzebywać przeszłość, a dostrzeż to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Działasz tak długo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć.

Sobota to odpowiedni czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 23. Za parę dni czeka Cię duchowa wędrówka, na której dowiesz się, iż Twoja opinia przyjaciół będzie właściwa.

Czeka na Koziorożca głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się odrzucić chłodne kalkulacje. Koziorożec ma nawyk zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną przechadzkę do parku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast dostrzeż przyszłość, oraz dbaj o koneksje, gdyż niebawem mogą być pomocne. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie kontakty. Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, stanie się okresem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć.Tydzień okaże się dla Koziorożca wielce pracowitym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Cię nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś liczyć na poprawę. Zmieniasz się tak szybko, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W najbliższym tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje wycieczki. O ile myślisz o własnej firmie, to właśnie jest to znakomity okres na tego typu postanowienia. Koziorożec ma na początku tego tygodnia słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Koziorożca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Zapamiętaj by do niedzieli zakończyć wszelkie ważne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię zakupy. ...
więcej i więcej »

stopka