horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Ryby

Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. Dla Koziorożca najbliższy czas to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet.

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Koziorożec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Piątek to odpowiedni termin do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Zmiany będą dziać się w szybkim tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić.

tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Zapamiętaj by do niedzieli pozałatwiać wszelkie ważne formalności. Opatrzność być może w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które otrzymałeś ostatnim czasy.

Mars, który częstokroć dostarcza powodzenie Koziorożcowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak łaskawy, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Działasz tak długo, że inni nie potrafią dotrzymać ci kroku. Wkrótce będzie miała miejsce długa wyprawa, na której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia ludzi jest niepoprawna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec przekona się, że z pomocą znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Ale dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swojecele. Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to we wtorek wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś powiedziały. Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w najbliższym czasie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na zawsze. Koziorożec ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Koziorożca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Oczekuje na Koziorożca teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi dużo atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec poczuje, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Ważnym omenem będzie szklanka wina w dłoni przyjaciela. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz niepowtarzalną możliwość poprawić nie jedynie swoje nastawienie, lecz także znajomości z przyjaciółmi. Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Jeśli myślisz o własnym biznesie, obecnie jest na to wspaniały czas na takie wyzwania. ...
więcej i więcej »

stopka