horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka

Osoby nie będące w związku spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sprzyjające okoliczności na znalezienie drugiej połówki na całe życie. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom planów. Przychodzi dzień, żeby rozpocząć uzewnętrzniać własne emocje. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Pluton, który przeważnie dostarcza powodzenie Koziorożcowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak hojny, czeka Cię wielkie rozgoryczenie. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, badaj świat dookoła pod tym kątem.

Koziorożec ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Koziorożcowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu powietrza. Uczuciowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans.

Nie siedź wiecznie przed ekranem komputera, lepiej udaj się na aktywną przechadzkę w teren. Wspólne wpływanie na Ciebie planety Mars oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. Koziorożcowi słabo będzie dopisywało powodzenie w miłości, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Neptun nie pomaga odnawianiu kontaktów miłosnych. Staraj się pić mniej herbaty, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu mają wpływ efektywnie na Twój spokój wewnętrzny. ... więcej i więcej »

Byk Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, one mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Zaprzestań przywoływać to co było, natomiast dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj przyjaźnie, gdyż niebawem mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Rak Przestań wspominać przeszłość, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą się przydać. W najbliższym czasie przydarzy Ci się ważna podróż, podczas której zrozumiesz, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Lew Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na jagody, ponieważ mogą zapewnić ci sporo mocy. Przestań przywoływać to co było, a dojrzyj przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Panna Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo ogarnąć należy zdecydować się na chłodne kalkulacje. Merkury nie sprzyja odnawianiu kontaktów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Księżyc ustawi się w takim położeniu do Wenus że wykonanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Sobota to właściwy okres do samotnych wypraw w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Finansowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Strzelec Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Poczujesz, iż dzięki wsparciu układu planet nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, przyniesie Wodnikowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Wodnik poczuje, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. ... więcej i więcej »

Ryby W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. W nadchodzącym okresie próbuj większość godzin przebywać w domu. W myślach Ryby pojawią się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wizja spotkania i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe przygody. Pewna persona w nadchodzącym okresie czasu poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić tej znajomości pomóż jej. Najsłabszym dniem na sprawy urzędowe będzie niewątpliwie piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożcowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w miłości, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak nietypowo, że inni nie umieją cię zrozumieć. Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Sobota to odpowiedni czas do samotnych spacerów podczas których możesz odetchnąć od codzienności. Nie siedź zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej idź na aktywną wędrówkę po parku. W nadchodzącym tygodniu postaraj się rozmyślnie rozdzielić czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych spotkań. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie ten tydzień będzie okresem straconym. Zwróć uwagę by pić więcej piwa, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu działają w znacznym stopniu na Twoje ciało. Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Jowisz oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na porażkę. ...
więcej i więcej »

stopka