horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka

Wspólne działanie na siebie planety Mars oraz Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na porzeczki, one mogą pozbawić Cię sił witalnych. Jowisz w koniunkcji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Zanotuj sobie aby do niedzieli pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś w poprzednim tygodniu. Jeśli myślisz o stałym związku, to jest to doskonały moment na wiążące wyzwania. O Koziorożcu, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy.

Znajoma postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi pomóż tej osobie. Koziorożcowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Masz obecnie możliwość podreperować nie jedynie własne nastawienie, ale również relacje z rodziną.

Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym czasie będą miały sposobność na poznanie partnera na zawsze. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Dzięki pozytywnemu położeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Koziorożec poczuje, iż przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie sposobność uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz też kontakty z rodziną. Baranowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. ... więcej i więcej »

Byk Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. W nadchodzącym okresie staraj się więcej czasu przebywać w pracy. W myślach Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W nadchodzącym tygodniu nie polecane jest wykonywanie złożonych inicjatyw, lepiej zagospodarować swój wolny czas na sport. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się źródłem dawno zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Już niedługo pojawi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Lew Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Lwa zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną dawno spodziewanych zmian. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zdarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Wenus na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotęgowane wpływanie na Pannę planety Jowisz oraz Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. W czwartek rano układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Skorpion Choćby niedawno gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii możesz liczyć na poprawę. Tydzień w pracy Skorpiona, stanie się czasem podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec W tym tygodniu naucz się rozsądnie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nadchodzący tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości i doświadczeń. Niedługo narodzi się w twojej głowie wola zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi raczej słabo będzie dopisywało powodzenie w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym tygodniu staraj się większość czasu przebywać na siłowni. W głowie Ryby narodzą się świeże koncepcje finansowe. Niedobrym omenem stanie się drobna moneta w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nie siedź godzinami przed laptopem, lepiej idź na aktywną wycieczkę nad wodę. Spotka Koziorożca głównie praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko ogarnąć powinno się zaangażować emocje. Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Samotne osoby spod znaku Koziorożca w najbliższym okresie będą miały sposobność na odnalezienie partnera na zawsze. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że spełnienie zamiarów okaże się nieco ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Merkury w kombinacji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz liczyć na poprawę. Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego będziesz miał szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który systematycznie przynosi dobrą passę Koziorożcowi, w najbliższym czasie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Koziorożec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, to jest to doskonały okres na wiążące decyzje. ...
więcej i więcej »

stopka