horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka

W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne oferty spotkania. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Koziorożcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. Skończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o stosunki towarzyskie, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym zmianom planów. Finansowo nadchodzące dni będą czasem straconym. Koziorożec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu.

W sobotę rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje działania na ten dzień. O ile myślisz o kupnie domu, to jest na to wspaniały okres na takowe decyzje. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Koziorożca nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być źródłem od dawna spodziewanych roszad.

W nadchodzącym tygodniu próbuj więcej czasu przebywać na siłowni. W umyśle Koziorożca pojawią się świeże pomysły finansowe. Przyszły tydzień dla Koziorożca to start nowego etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i doświadczeń. Dzięki odpowiedniemu układowi Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Koziorożec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, przyniesie Baranowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Baran poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Byk Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 46. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na przeżyciach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Byka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby sporo pojąć powinno się wziąć pod uwagę dotychczasowe przekonania. Egzaltacja Marsa w znaku Raka która jakiś czas temu miała miejsce już teraz da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Lwu niespodziewane będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Panna Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny ponieważ wiele problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Spotka Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Żeby Wszystko ogarnąć należy zaangażować dotychczasowe przekonania. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi krótkotrwale będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Wadze wyjątkowo będzie dopisywało powodzenie w miłości, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury w układzie z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. W tym tygodniu postaraj się rozsądnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia kroków w sprawach dawno zapomnianych. Masz pewną nadzieję zobaczyć pewien, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twój własny świat. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Zakończ rozgrzebywać to co było, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Przyszły tydzień dla Wodnika to początek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz informacji. O Wodniku, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Ryby Nie spędzaj czasu do późna przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę nad wodę. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest wykonywanie dużych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na sport. Dla Koziorożca ten tydzień to okres niespodziewanego, słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. Przygotuj się starannie na wypoczynek, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną za miasto. W wtorek znajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uważaj by pić inne ilości wody, pamiętaj że, napoje czasami mają wpływ bezpośrednio na Twój organizm. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Tydzień w pracy Koziorożca, okaże się porą podejmowania decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Koziorożca bardzo pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nawet jeśli ostatnio gnębiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy. Sobota to właściwy okres do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka