horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Najbliższy czas w firmie Koziorożca, okaże się okresem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy więc każdy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. W środę nieznajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy.

Pilnuj tego co jesz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni uwagę na jagody, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. Koziorożcowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dla Koziorożca najbliższy czas będzie okresem spodziewanego, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać.

Nie oczekuj towarzyskiej przygody ze strony członka rodziny z innego miasta. O Koziorożcu, być może o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Zanotuj sobie by do czwartku pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Opatrzność być może niedługo zrekompensuje Tobie straty, które otrzymałeś w ostatnim czasie.

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W przyszłym tygodniu czeka Cię krótka wędrówka, dzięki której pojmiesz, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. Najlepszym dniem na sprawy urzędowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Emocjonalnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać na ćwiczeniach. W myślach Barana narodzą się świeże idee finansowe. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie mówią, że Bykowi obecnie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu majątku. Zakończ rozgrzebywać to co było, a zauważ przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Sprzyjający Tobie numer w tym tygodniu to 46. Bliźnięta mają pod koniec tego tygodnia obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Bliźniąt korzystny do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. ... więcej i więcej »

Rak Już wkrótce przydarzy Ci się umysłowa wyprawa, podczas której pojmiesz, że Twoja opinia przyjaciół będzie projekcją. Rak ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce wykiełkuje w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Plany będą działy się w spodziewanym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 9. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, ale także więzi z bliskimi. ... więcej i więcej »

Waga Zwróć uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. Waga ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Skorpion Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca zdoła rozwiązać wszystkie formalności. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Strzelec Masz właśnie sposobność podreperować nie jedynie swoje nastawienie, ale także więzi z przyjaciółmi. Doświadczysz, iż dzięki wsparciu kolegów nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie spędzaj czasu wiecznie przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę do parku. W środę znajomy pogorszy Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ... więcej i więcej »

Wodnik Masz dużą szansę odnaleźć jeden, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twoja rodzina. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Ryby Masz małą nadzieję odnaleźć ważny, brakujący kawałek do pięknej mandali którą jest twoje życie. Zanotuj sobie by do czwartku załatwiać wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Koziorożcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Koziorożcowi słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. O ile myślisz o własnej firmie, aktualnie jest na to znakomity moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koziorożcowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Koziorożcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Koziorożec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Jednak dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę z czasem zakończyć swoje projekty. Jeśli marzysz o nowej pracy, obecnie jest to genialny czas na tego typu wyzwania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli marzysz o stałym związku, aktualnie jest to doskonały okres na wiążące działania. W sobotę w południe układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania na ten czas. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Koziorożcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Koziorożec doświadczy, że z pomocą przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O ile marzysz o nowej pracy, aktualnie jest na to idealny etap na tego typu postanowienia. Zastanawiasz się tak nietypowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię znajomości. ...
więcej i więcej »

stopka