horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Koziorożec Twoja brakująca połóweczka Raka

Mars, który systematycznie dostarcza szczęście Koziorożcowi, w nadchodzącym czasie nie planuje być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozczarowanie. Przestań rozgrzebywać przeszłość, natomiast zwróć uwagę na to co teraz, i pielęgnuj układy, bo lada dzień mogą być użyteczne. Ten tydzień dla Koziorożca to zaczątek unikalnego okresu, można zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy i informacji.

Koziorożec ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w piątek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby sporo zrozumieć powinno się zdecydować się na emocje.

Dla Koziorożca najbliższy tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, rosnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Koniec tygodnia to właściwy czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od lat na to czekały.

Koziorożcowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na zdarzeniach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź czujny ponieważ dużo spraw związanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Koziorożca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Niedługo przydarzy Ci się ważna podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka niektórych osób jest niesprawiedliwa.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Tydzień sprzyja zakupom oraz niespodziewanym modyfikacjom planów. Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób będzie niesprawiedliwa. ... więcej i więcej »

Byk W nadchodzącym tygodniu naucz się rozmyślnie dzielić swój czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. W środę po południu dobra gwiazda nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc zmień swoje działania w tym czasie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Pozycja centralna Jowisza w znaku Bliźniąt która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Samotne osoby spod znaku Bliźniąt w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. ... więcej i więcej »

Rak Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Wkrótce wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Jowisz w kompozycji z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Dlatego, że sami się nie cenimy oczekujmy od innych pomocy. ... więcej i więcej »

Panna tygodniu, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty zawodowe. Przygotuj się starannie do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 72. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania o których zapomina codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Działasz tak niestandardowo, że pozostali nie umieją cię zrozumieć. Masz właśnie możliwość wzmocnić nie jedynie własne wnętrze, ale także znajomości z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Koziorożec Na weekend spróbuj uczciwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. Koziorożcowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Wodnik Jowisz, który przeważnie przynosi pomyślność Wodnikowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi o których zapomina codziennie, z końcem tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby W weekend postaraj się uczciwie dzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niespodziewanych emocji. O Rybie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień nie sprzyja zakupom i niespodziewanym zmianom zamiarów. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. W środę znajomy pogorszy Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

We wtorek rano szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany na ten czas. Dla Koziorożca ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak szybko, że inni nie potrafią cię zrozumieć. Pamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Ten tydzień dla Koziorożca to początek jedynego w swoim rodzaju rozdziału, jest okazja zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz informacji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle wola przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Przekonasz się, iż przez wsparcie rodziców nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do zrealizowania. Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

stopka